KOUČINGS- Biznesa projektu plānošana un realizācijas soļi

Ļoti nelielas izmaiņas paradumos un domāšanā izraisa milzu pārmaiņas fiziskajā plānā jeb mūsu dzīvē.

Mēs sevi pārliecinām, ka milzu pārmaiņas saistās ar milzu piepūli, bet tā nav taisnība.

Izdošanās, panākumi balstās uz ikdienas ieradumiem - kā mēs domājam, ka rīkojamies, kā pieņemam lēmumus, kā reaģējam uz notikumiem un izaicinājumiem dzīvē. 

Cilvēks nevar gaidīt citu rezultātu ejot pa to pašu ceļu. Lai atrastu jaunu ceļu ar kaut ko ir jāsāk un koučings ir labs sākums. Tikšanās ar kouču nozīmē, pirmkārt, satikšanās ar sevi visdziļākajā, zemapziņas līmenī, Dvēseles līmenī, apzinoties savas dziļākās vērtības. Tā ir iespēja ieraudzīt jaunu ceļu, lai iegūtu labāku rezultātu, attīstīt savu potenciālu un kontrolēt savas domas, attīstīt apzinātību, mainīt zemapziņas programmas.

Iepazīšanās sesija bez maksas.

Koučinga sesija ilgst 1 līdz 1,5 h.

Minimālais, ieteiktais sesiju skaits ir 4 sesijas. 

Kouča pakalpojumu iesaka izmantot ne ilgāk par vienu gadu.

PiRMĀ TIKŠANĀS

Psiholoģiskais kontrakts. Pirmās tikšanās laikā tiek izrunāts modelis kā notiek sadarbība. Mēs vienojamies par to, kāds ir tikšanās formāts, par "sarkanajām līnijām", par satikšanās laikiem un biežumu. 

Tālākā sadarbība

Vairākās sesijās var risināt vienu jautājumu, katru reizi padziļinot izpratni vai katru reizi izrunāt citu jautājumu jebkurā jomā, jebko, ko ir nepieciešams verbalizēt.

Mentorings

Pieredzes nodošana uzņēmējdarbībā, kas saistīta ar eksportu uz Āziju un ES valstīm. Importa pieredze no ASV un Kanādas. Komunikācija ar VID.  Ērikas īpašās spējas saistās ar krīzes situāciju risināšanu, kur ir iegūta pieredze, miermīlīgas komunikācijas un vienošanās spējas un win-win attieksme.